Warszawski „Euromajdanik” się szykuje – część I

Dziś już nie ma nikogo, kto by się nie wypowiedział w ten czy inny sposób o „aferze taśmowej”. Warto przeczytać kolejną wersję wydarzeń? Nie, to nie kolejna wersja, to tylko „insynuacja”…

14 kwietnia we wpisie „NATO – mięso armatnie i iluzja naszego bezpieczeństwa” poruszyłem właśnie tematykę iluzji naszego bezpieczeństwa. Dziś nikt już nie musi się łudzić, o tej iluzji mówi nam minister Sikorski:  „Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy”.

http://gunblog.eu
http://gunblog.eu

Dlatego też jesteśmy dobrym miejscem na kolejną „kolorową” rewolucje. Dziś dolar potrzebuje jeżeli nie wojny, to przynajmniej ciągłej niestabilności w każdym regionie i po sprowadzeniu Ukrainy do poziomu Rosji 1917 roku jesteśmy zbyt blisko ogniska, a do tego jesteśmy jak nigdy dotąd, bardzo słabi.

polski_majdan

Redakcja Niewygodne.info.pl napisała: „Młodzi będą demonstrować przeciwko Tuskowi. Czyżby początek polskiego majdanu?”.

Wczoraj dodając:

„…świadczy to o tym, że na czele polskiego rządu może stać człowiek, który jest sterowalny za pomocą „haków” i kompromitujących materiałów”.

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997 przekazała nas pod zarząd światowy i nigdy już z niego się nie wydostaliśmy. Dla nich tylko i wyłącznie ten, na kogo jest dość „haków i kompromitujących materiałów” może zasiadać w kolonii zwanej III Rzeczpospolitą.

Rząd został zaatakowany przez grupę przestępczą – Radosław Sikorski

Można myśl tą rozwinąć. Jedna grupa przestępcza została zaatakowana przez inną, zdecydowanie potężniejszą…

Dlaczego więc dziś ten rząd nagle zostaje „spuszczony” w toalecie? Dobrze wykonywał swoją prace, zadłużał Polaków ile mógł, kazał im pracować dłużej (wcześniej kończąc szkołę, a później idąc na emeryturę). Co z nim jest nie tak?

SeanMaloneRiseFallDollarLarge

O tym jak dolar tracił na wartości (W ciągu nieco ponad stu lat udało się zanotować 196% spadek) można szerzej się zapoznać w artykule Sekret Najpotężniejszej Dewaluacji Świata (choć zdanie: „Złoto jest prawdziwym pieniądzem, więc jego wartość nabywcza jest stała.” można włożyć pomiędzy bajki. Nie ma na świecie bardziej „gumowej” wartości niż złoto), bo nie ma żadnej ceny poza rzadkością i całkowitym brakiem „zużycia” przez lata, ale wystarczy wiedzieć, że dziś każdy by chciał pozbyć się konieczności kupowania nic nie wartej waluty FED zwanej dolarami i dlatego realni właściciele FED muszą ponownie zainteresować cały świat papierem własnej produkcji. W tym celu potrzebują wojny lub przynajmniej od kilku do kilkunastu rewolucji i nagniatania paniki.

Dziś obserwujemy jak rękoma polskich tak zwanych patriotów próbują zrobić „Euromajdan” z Polski. Dla Ukrainy niechęć do władzy Janukowicza skończyła się na:

 • podmianie Janukowicza na Petro Poroszenko (był ministrem rozwoju gospodarczego i handlu, więc mocno wspierał rozkradanie kraju)
 • utracie wartości waluty (-36,52%),
 • brak dostaw gazu
 • wyższe ceny gazu dla ludności
 • legalizacje działań wojennych na terytorium kraju
 • legalizacje niedemokratycznych zmian w ustroju kraju
 • tymczasową (z dużą szansą na separacje regionów) dezintegracje kraju
 • podwyższenie długów Państwa

Bateryjka nie rozumie, że dziś „wymiana” rządu według scenariusza „Euromajdanu”, to żadna zmiana, tylko umożliwienie legalnej grabieży.  Polityka „najwspanialszej” demokracji  mocno wpłynęła też na to, że nawet Niemcy zrezygnowali z pomysłu odzyskania swojego złota. Czemu Amerykanie tak mocno obstają przy swoim? Bo kto w takiej sytuacji oddałby niemcom złoto? Pamiętajmy, że pod World Trade Center znajdowały się jedne z największych na świecie depozyty złota, trzymane tam przez grupę banków. Pierwsza próba „zamiatania” kradzieży złota się nie powiodła bo bomba w WTC nie zniszczyła skarbca. 11 września 2001, w tak zwanym zamachu zniknął kompleks budynków w dzielnicy Lower Manhattan. Zniknęło i złoto. FED zaczął rozdawać prawie darmowe kredyty i jednocześnie wymieniać na świecie „zarząd” w koloniach.

 • Rewolucja róż” w Gruzji (2003),
 • „purpurowa rewolucja” w Iraku (2003-2005),
 • „pomarańczowa rewolucja” na Ukrainie (2004/2005),
 • „cedrowa rewolucja” w Libanie (2005),
 • „tulipanowa rewolucja w Kirgistanie” (2005),
 • „niebieska rewolucja” w Kuwejcie (2005),
 • „dżinsowa rewolucja” na Białorusi (2006),
 • „szafranowa rewolucja” w Birmie (2007),
 • irańska „zielona rewolucja” (2009)
 • „jaśminowa rewolucja” (2011)
 •  „biała rewolucja” w Rosji (2011-2013) – nieudana
 • podpalenie Turcji (2013)
 • Ukraiński Euromajdan (2014)

Właściciele FED w 2007-2008 roku zrobili skok na kasę, zwanym Kryzysem finansowym. To zdecydowanie się nie spodobało innym graczom i powoli każdy zaczął budować swoje fortecy. Im więcej takich rewolucji wokół lub blisko Chin, Rosji, Iranu, Niemiec, tym lepiej dla FED, tym lepiej dla monopolisty produkującego dolary. Będziemy im w tym pomagać?

 

Reklamy

2 myśli na temat “Warszawski „Euromajdanik” się szykuje – część I

  1. Demonstracje to tylko jedna z możliwości „wypuszczenia pary” zupełnie nieskuteczna (chyba, że znamy jakiś przykład udanych demonstracji, w wyniku których udało się coś naprawić?). Świadomość (lub nieświadomość) ogółu jest największym zagrożeniem społeczeństwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s