Poroszenko sprzedaje biznes…

Kolejna wiadomość, o której warto zamienić zdanie z czytelnikiem. Prezydent Ukrainy, Petro Poroszenko, zgodnie z obietnicą zdecydował się sprzedać własny biznes i w tym celu wynajął N M Rothschild & Sons Limited. Co w tym takiego ciekawego? Bo pozostaje pytanie bez odpowiedzi, to Petro Poroszenko sprzedaje „swój” biznes poprzez Rothschildów czy Rothschildowie biorą co swoje bez mrugnięcia oka?

W roku 1988 wrócił do Polski Jacek Chwedoruk i zaczął pracować jako Project Manager w pierwszej polsko-brytyjskiej spółce joint-venture. W 1990 roku rozpoczął pracę w Ministerstwie Finansów, a następnie jako dyrektor Departamentu w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych. Koordynował prywatyzację pierwszych polskich przedsiębiorstw, w tym przygotowanie oferty publicznej „pierwszej piątki”. Jest członkiem i jednym z założycieli Polskiego Instytutu Dyrektorów. Z grupą Rothschild jest związany od 1992 roku. Dziś jest Prezesem Zarządu Rothschild Polska i jeden z Dyrektorów Grupy Rothschild odpowiedzialnych za region Europy Środkowo-Wschodniej.

Gdyby bateryjki rozumiały na czym polega biznes zwany „Federal Reserve Note„, rozumiały by, że pracują za kawałek zielonego papieru, produkowanego przez monopolistę światowego. Kto dobrze im służy, ten ma się dobrze.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s