Wybory Samorządowe 2014

Wybory Samorządowe sobie odpuść. W ogóle. Nie, nie dlatego, że kandydaci z PO czy PIS to jedna banda i nie dlatego, że nic nie zmienisz głosując na prawicę. 

Elita dokonała już preselekcji i każdy twój wybór ją zadowala. Każdy. Dlatego wybory w ogóle na nic nie mają wpływu. W zasadzie. Zostałeś oszukany.
Dla elity to są równie dobre . Dokonujesz i tak wyboru na podstawie kto ma dłuższego i kolorowe skarpetki. Innych kryteriów nie ma, dlatego, że na niczym, ważnym, się nie znasz. Nie znasz odpowiedzi na żadne poważne pytanie, odnoszące się do zarządzania państwem, więc jakiego wyboru dokonujesz?

Wybory to tylko teatr dla zgromadzonej publiczności. Nikt z bateryjek nie zna odpowiedzi, czy kurs złotego powinien oscylować w takich czy innych granicach , czy podatek musi być taki czy inny. W ogóle. Wybiera ogół, który kieruje się wyborem kredytu poprzez wysokość premii. Człowiek, który komunizm myli z nazizmem, kapitalizm z wolnością nie może dokonać w ogóle żadnego wyboru.

My nie posiadamy własnej elity, własnych klanów. Więc jeżeli i odbywa się jakaś walka klanów na tym terytorium, to tylko obcych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s