Seria ataków w Paryżu

Seria ataków terrorystycznych w Paryżu daje do myślenia. Zaczęło się?

Kiedy giną niewinni, zawsze jest przykro. Francuzi, którzy uważali, że mogą się śmiać z każdego bezkarnie zderzyli się odwetem. Lecz akcja, jaką obserwowali Francuzi teraz jest zdecydowanie lepiej zaplanowana i zbyt dużo pobocznych wydarzeń.

b193516_francja_paryz_paryz

I nie tylko dlatego, że na ulicach znalazło się wojsko. Bardzo ciężko prowadzić działania przeciwko takim małym kilkoosobowym grupom, celem których jest tylko terroryzowanie.

Warto przy tym sobie uświadomić, że:

Syria zawsze była terytorium wpływów właśnie Francji.

Francja nie tylko miała, a nie wywiązała się z kontraktu, dostarczyć okręty desantowe typu Mistral. Francja jest producentem Airbusa i to producent prowadził naprawę Airbusa A321, który uległ katastrofie nad Synajem.

No i ta przypadkowa prezentacja w telewizji rosyjskiej „tajnej” broni…torpedy z głowicą atomową o zasięgu 10 tys. km.

8407335-screen-pokazujacy-dokumentacje-900-675

 

Zbyt wiele zbiegów okoliczności.

 

Reklamy

7 myśli na temat “Seria ataków w Paryżu

  1. nie widzę związku…
   I nie musi być. Jak i to nie musi być częścią całości… Guardian: David Cameron is to hold his first bilateral talks with Vladimir Putin at the G20 summit in Turkey, where he will seek to persuade the Russian president that his country’s bombing campaign in Syria is only going to prolong the conflict.

   1. dzieki. po dokladniejszym zastanowieniu zwiazek zaiste jednak byl, niestety nie mialem mozliwosci usuniecia komentarza

   2. do tego jeszcze ten syryjski paszport. razem z kalasznikowem to najwazniejsze rzeczy do wziecia na akcje

 1. Ten komentarz czeka na moderatora :
  Mieczysław S.Kazimierzak
  Tytuł:*
  Re:Straszne państwo dżihadystów
  Komentarz:
  B I U Link

  CYWILIZACYJNA MIESZANKA,przed którą przestrzegał Feliks Koneczny,polski badacz,autor oryginalnego podziału na cywilizacje.Szczególnie gdy ta mieszanka jest pod wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI okazuje się być WYBUCHOWĄ.
  Można powiedzieć,że to również owoc amerykańskich neokonserwatystów,protestantów działających pod wpływem żydowskich ruchów umysłowych i politycznych realizujących swoje cele za pomocą bezwzględnego prawa silniejszego.Wszystko to na tle WOJNY O PIENIĄDZ między koalicjami petrodolarową a antydolarową bazującą na powiększających się zasobach chińskiego złota.W tym wojennym teatrze aktorem jest też EURO starające się o powiększyć swoje wpływy gospodarcze.
  Oliwę do ognia cywilizacyjnej mieszanki dolewają bezbożni wojownicy,którego propagandową tubą w polskich realiach okazuje się być POLITYKA specjalizująca się w cenzurowaniu komentarzy.To jeden ze sposobów budowania KONIA TROJAŃSKIEGO w Europie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s