O faszyzmie i komunizmie.

Wszystko jest proste.
Komunizm stwierdza, że wszyscy ludzie pierwotnie są równi i jedyne,co sprawia, że są nierówni to to, że niektórzy z nich stają się złodziejami i popełniają inne przestępstwa. Co więcej, komuniści twierdzą, że wyzysk człowieka przez człowieka jest formą kradzieży, a religia jest formą oszustwa. Dlatego, komunizm, ograniczając, a nawet niszcząc przestępców i ich wspólników, chroni uczciwych ludzi.

Nazizm stwierdza, że osoby należące do wyższej rasy mają prawo kraść, zabijać i wykorzystywać tych, którzy do tej rasy nie należą i dlatego naziści zabijali ludzi „ras niższych”. W tym samym czasie faszyzm popiera wspólność złodziei i okradanych „tej samej rasy”.
Tak więc, tylko bezwzględny gnojek albo kompletny idiota może zrównać faszyzm i komunizm.

Reklamy

3 myśli na temat “O faszyzmie i komunizmie.

 1. KOMUNIZM to bandycki historycyzm bazujący na mesjaszu Karolu Marksie.
  FASZYZM doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)[potrzebne źródło]. Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu.
  Stąd walka zła ze złem to jest KOMUNIZMU z FASZYZMEM
  Nie można jeszcze zapominać o niemieckim NIZIŹMIE,który wzorował się na żydowskiej monolatrii.

  1. KOMUNIZM to bandycki historycyzm…
   Czy w ogóle możesz napisać zdanie dłuższe niż trzy słowa, które by miało jakikolwiek sens?
   Bandytyzm to fizyczne przymuszenie.
   Historyzm to metoda naukowa, zasada rozważania zjawisk na świecie, zmian naturalnych i społeczno-kulturowych w dynamice, zgodnie z prawami rozwoju historycznego, obejmująca analizę obiektów badawczych w związku z konkretnymi warunkami historycznymi ich egzystencji.

   Komunizm to system społeczno-ekonomiczny, zbudowany na podstawie relacji społecznych przy całkowicie uspołecznionych środkach produkcji. Komunizm opiera się na całkowicie niepodważalny dowód, że udział w zyskach, wyobcowany przez właścicieli kapitału to zwykła kradzież.

   Mam nadzieje każdy czytajacy zrozumie bezsens przypadkowo napisanych przez ciebie obok siebie wyrazów.

   Komunizm to świat bez bandytów mówiąc prościej, gdzie przegraną częścią społęczeństwa są właśnie bandyci, którzy chcą przywłączyć wyniki pracy innych osób. Natomiast naturalny proces wydzielenia automatycznie elity pośród społęczeństwa, a każde społęczeństwa jest na to narażone, stawia tę grupę w sytuacji, kiedy stosowanie zasad staje się fakultatywne. I to właśnie TA grupa, elita „wywraca” społeczno-ekonomiczny system w taki sposó, aby być jeszcze bardziej uprzywilejowana wobec pozostałęj wiekszości. Po prostu system komunistyczny jest niestabilny i nie posiada zbudowanych mechanizmów samozachowawczych, poprzez co jest utopijny, gdyż wymaga świadomych członków społeczeństwa.

  2. Faszyzm – z włoskiego Fascio (Fascio) – „uniа” – ideologia i praktyka, która ma na celu ukryć antagonistyczną sprzeczność między wyzyskiwaczami a eksploatowanymi poprzez sugestię poczucia jedności na fałszywych podstawach (wspólnoty rasy, narodowości, religii, propagandzie urojonej szansy zostać wyzyskiwaczem etc).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s