Sprawca z Würzburga a rozsądek.

Młody mężczyzna – 17-latek z Afganistanu – zaatakował 18 lipca wieczorem w pociągu niemieckich kolei współpasażerów i media roznoszą tę wiadomość jakby decydowała o losie 500 milionów. Kazałbym zabronić publikowania jakichkolwiek informacji na temat ataków w mediach. Przecież to bezpośrednia pomoc dla terrorystów. Lepiej jest uczyć dzieci w szkole, jak zachowywać się w sytuacjach krytycznych: pożar, powódź, itp. Zajęcia z obrony cywilnej muszą powrócić do szkoły. Komuniści jednak w odróżnieniu od dzisiejszych…  nie byli idiotami.

Terrorystę należy likwidować bez żadnych skrupułów tak samo jak się wycina martwe tkanki. Wraz z członkami rodziny, jeżeli mimo wiedzy nie uprzedzili władze o planowanym ataku.

A informacje o ataku należy ukrywać. I głośno publicznie informować ludność o tym i regularnie przypominać: państwo nie informuje opinii publicznej o aktach terrorystycznych w interesie samych obywateli. Ponadto należy wprowadzić skutki administracyjne lub karne dla tych, którzy rozpowszechniają takie informacje. I to powinno zostać uznane jako oficjalne stanowisko państwa.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s